SADIK PETROL SHELL İSTASYONU DENİZLİ'DE BİR İLKE İMZA ATTI

SADIK PETROL SHELL İSTASYONU DENİZLİ'DE BİR İLKE İMZA ATTI

Müşteri memnuniyeti anlamında her zaman ilklere imza atan Sadık Petrol’de, Engelsiz Alan ve Çocuk tuvaleti uygulaması hizmete girdi.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında hizmete giren yeni uygulamalar hakkında bilgi veren Sadık Petrol Perakende Satışlar Müdürü Volkan Yığ, “ilk olma özelliğini taşıyan Engelsiz Alan projemizi Shell akaryakıt istasyonumuzda hayata geçirdik. Amacımız, engelli müşterilerimizin de istasyonumuza geldiklerinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizden rahat bir şekilde yararlanmalarını sağlamak.  İstasyona gelen müşterimiz bu alana aracını park ederek, burada bulunan butona bastığında, ilgili personelden destek alarak tekerlekli sandalye hizmetinden faydalanabilecek” dedi.

Sadık Petrol Shell akaryakıt istasyonunda farklı bir uygulamayı da çocuklar için hizmete sunduklarını belirten Yığ, “istasyonumuzun yenilenen yüzüyle sizlere daha kalite hizmet sunabilmek adına bir ilki daha gerçekleştirdik. Çocuklar için onlara özel, hijyen, rengarenk bir tuvalet hazırladık. Denizli’de  ilk kez çocuklar için böyle bir alan oluşturuldu. İstasyonumuza gelen çocuklar  çok mutlu, veliler memnun, tabi ki Sadık Petrol olarak gülen yüzleri görmek de bizi çok mutlu ediyor” dedi.   

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211