Sadıkoğulları’ndan en özel kampanya!

Memur-Sen Konfederasyonu Denizli Temsilciliği’ne kayıtlı tüm üyelere hem otomobil, hem de satış sonrası hizmet alımında çok özel fırsatlar sunuluyor.

Sadıkoğulları’ndan en özel kampanya!

Sadık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Sadıkoğulları Renault-Dacia Genel Müdürü İrfan Cihan Mersin ve Memur-Sen Denizli Temsilcisi Feyzullah Öselmiş arasında imzalanan sözleşme ile sendika üyelerine özel indirimler yapılacak.

Sadık Grubu Plazası’nda düzenlenen toplantıya; Büro Memur-Sen İl Başkanı Fatih Acar, Ulaştırma Memur-Sen İl Başkanı Halil Işık, Eğitim Bir-Sen Üniversite İl Başkanı Mehmet Baysal, Sadık Grubu Şirket Müdürü Abdurrahman Karaman, Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Olcay Küçükağa, Sadıkoğulları Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Gülsüm Can, Sadıkoğulları Otomotiv Satış Müdürü Kamuran Yüksel de katıldı.

Yapılan sözleşmeye göre; Memur-Sen üyelerine özel Sadıkoğulları Renault-Dacia Yetkili Servisi’nde 0-3 yaş araçlarda yedek parçada yüzde 10, işçilikte yüzde 15, 4 yaş ve üzeri araçlarda yedek parçada yüzde 10, işçilikte yüzde 20 indirim uygulanacak.

Satış bölümünde de Renault’nun tüm modellerinde yüzde 5, Dacia’nın tüm modellerinde yüzde 4 indirim fırsatı sunulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER