SAHİPSİZ BULDULAR ÇÖP EVE ÇEVİRDİLER

Kayhan Mahallesi’nde çiftçilikle uğraşan 56 yaşındaki Zeynep Arslan, Karşıyaka Mahallesi’ndeki evine hırsızlar, fuhuşçular, uyuşturucu ve alkol bağımlılarının dadandığını ileri sürdü. Evi adeta çöp eve çevirenlerin; evde bulunan eşyaları da aldıklarını iddia eden Arslan; “Ben hırsızların yakalanmasını istiyorum” dedi.

SAHİPSİZ BULDULAR ÇÖP EVE ÇEVİRDİLER

Denizli’nin Pamukkale İlçesi’ne bağlı Karşıyaka Mahallesi’nde evi olan 56 yaşındaki Zeynep Arslan, 2 sene önce evini kiraya verdi. Çiftçilikle geçimini sağlayan Arslan, oğlu Mehmet Arslan ile birlikte Kayhan Mahallesi’ndeki evinde yaşamaya başladı.

Yaklaşık 2 ay önce kiracının evi boşaltması üzerine 25 gün önce de evini kontrole gelen Arslan, gördükleri karşısında şok yaşadı. İddiaya göre; kiracının evini boşaltmasının ardından, evde kimsenin yaşamadığını fark eden hırsızlar, alkol ve uyuşturucu bağımlıları evi adeta çöp eve çevirdi. Eve fuhuş için de girildiğini ileri süren Arslan; “Ben tarlayla ilgileniyorum. Arabam olmadığı için buraya gelip gitmek zor oluyor. 25 gün önce eve geldiğimde ev berbat haldeydi.

Komşularla konuştuğumda bu süre içerisinde evin önünde bazen 20, bazen 15’e yakın araba gördüklerini söylediler. Kapıyı kilitledim gittim. Bu sefer de kapının üzerinden girmişler. Camları kırmışlar. Bir yolunu bulup yine içeri girmişler” dedi.

“EVDE HIRSIZLARI YAKALADIM”

Eve geldiğinde 3 hırsızı içeride yakaladığını söyleyen Arslan; “İçeri girdiğimde 3 kişiyi gördüm. Beni görünce korkup kaçtılar. Kaçanlardan birini tanıyorum ama diğerlerini tanımıyorum. Polise haber verdim. Polis delilleri topladı ve gitti. Çok fazla zararım var. Evimden buzdolabını çalmışlar. Tencere, tava gibi ne varsa götürmüşler. Yastık ve yorganlarım vardı. Onları da satmışlar. Ben hırsızların yakalanmasını istiyorum” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205