SALDANLI, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE ORMAN BAKANI EROĞLU İLE TRT HABER'E KONUK OLDU

SALDANLI, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE ORMAN BAKANI EROĞLU İLE TRT HABER'E KONUK OLDU

Denizlili ünlü İşadamı Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, TRT Haber’in hazırlayıp sunduğu ekonomi programı ‘Büyük İmzalar’ enerji sektörünü anlattı. 
 
Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı 19 Mayıs Cumartesi günü TRT Haber’de yayınlanan “enerji sektörünün dünü bugünü ve gelecek projeksiyonlarının” ele alındığı “Büyük İmzalar” isimli programın konuğu oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Orman ve Su İşleri Bakan Veysel Eroğlu’nun görüşlerinin de yer aldığı program TRT Haber Kanalı’nda 19 Mayıs Cumartesi günü saat; 22.00’de yayınlandı.

Konuyla ilgili Bereket Enerji’den yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Türkiye Radyo Televizyon Kurumu; TRT Haber kanalının talebi üzerine enerji sektörünün dünü ve bugünü ile gelecek projeksiyonlarının geniş bir perspektifte değerlendirildiği bir haber program hazırlanmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri BakanVeysel Eroğlu’nun görüşlerinin de yer aldığı ‘Büyük İmzalar’ adlı programda, Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Ceyhan Saldanlı’nın enerji sektörünün geleceğine ışık tutan açıklamalarına geniş bir şekilde yer veriliyor. TRT Haber televizyon kanalındaki proğram 19 Mayıs Cumartesi günü saat 22.20’de başlayacaktır.”  

MUSTAFA KAYA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER