ŞAMPİYONLAR TÜRK HAVLUSUNDAN VAZGEÇMİYOR

ŞAMPİYONLAR TÜRK HAVLUSUNDAN VAZGEÇMİYOR

Turkish Airlines Euroleague’in basketbolcuları, geçen yılın ardından bu sene bir kez daha “Turkish Towels” markalı havluları kullanacak.

Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague’de, kupa bu hafta sonu sahibini buluyor. Türk Temsilci Fenerbahçe, İspanya’dan Real Madrid, Rusya’dan CSKA Moskova ve Litvanya’dan Zalgiris Kaunas’ın kıyasıya yarışacak. Bugün saat 19.00 ve 22.00’da oynanacak yarı final maçlarının ardından, 20 Mayıs Pazar günü saat 18.00 ve 21.00’da nefes kesen final maçlarıyla dev kupanın sahibi belli olacak. 

ŞAMPİYONLAR TÜRK HAVLUSU KULLANACAK
Final Four mücadelelerinde, dünyanın en ünlü basketbolcuları geçen yılın ardından bu sene bir kez daha “Turkish Towels” markalı havluları kullanacak. Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) markalaşma faaliyetleri kapsamında son dört yıldır yürütmekte olduğu “Turkish Towels” projesi ile Türk havlusunun uluslararası arenada bilinirliğinin artırılması amaçlanıyor. 

“ÜLKEMİZİN HAVLU İHRACATININ YÜZDE 70’İ DENİZLİ’DEN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR”
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, üst üste ikinci kez Final Four sponsorluğunun markalaşma çalışmalarına büyük katkı vereceğini belirtti. Başkan Memişoğlu, şunları aktardı: “Ülkemizin havlu ihracatının yüzde 70’i Denizli’den gerçekleştiriliyor. ‘Havlu’ denildiği zaman tüm dünyada akıllara ilk olarak Denizli geliyor. Bu noktadan hareketle, tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de Euroleague ile sponsorluk anlaşmasına vardık ve işbirliğimizi devam ettirdik. Dünyanın en önemli basketbolcuları bir kez daha ilimizde üretilen havluları kullanacaklar. 100’ün üzerinde ülkede canlı yayınlanacak müsabakalarda, yaklaşık 500 milyon nihai tüketici ekran başında olacak ve böylelikle ‘Turkish Towels’ markamızın görünürlüğünü sağlayacağız.”
 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER