SANATÖLYE 16. SERGİSİ'Nİ TURHAN BAHADIR'DA AÇTI

SANATÖLYE 16. SERGİSİ'Nİ TURHAN BAHADIR'DA AÇTI

Denizli’de bulunan Sanatölye – “Yaratıcı Atölye Çalışmaları” , Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonu’nda resim çalışmalarını sanatseverlere sundu.Turan Bahadır Sergi Salonu’nun da 3. sergisini, toplamda 16. sergisi olan Sanatölye’nin toplamda 120 eser Denizli halkıyla buluştu. 12 genç ve 25 yetişkinin yapmış olduğu tablolar büyük beğeni toplarken, açılışa Eski Denizli Belediye Başkanı Mimar Ziya Tıkıroğlu’da katıldı.

“BİR YILLIK ÇALIŞMALARIMIZI SERGİLİYORUZ”

Sanatölye’yi 2014 yılında kuran ve büyük emekler veren  Siğnem Atılgan; “ Çok mutlu ve gururluyum. Kalabalık bir ekibiz. 120’ye yakın bir eser var. 1 yıldır yaptığımız çalışmalarımızı sergiliyoruz.

Bütün sanatseverleri de sergimize davet ediyoruz. Bu yıl Turhan Bahadır’da ki 3. sergimizi sunuyoruz. Ekibimle beraber yaptığımız 16. sergi. Bunların devam gelecek. Önümüzde birçok sergi daha var” dedi.


Sanatölye Resim Sergisi 16 Şubat – 22 Şubat 2018 tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonu’nda Denizli halkının beğenisine sunulacak.

İBRAHİM ALAYONT-OZAN AKAKÇA

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER