SANAYİCİLER TECRÜBELERİNİ ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Girişimcilik Akademisi Tecrübe Paylaşımı Etkinliği, Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda yapıldı. Etkinliğe katılan Denizlili sanayiciler, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

SANAYİCİLER TECRÜBELERİNİ ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

TÜBİTAK 1601 Üniversitelerde Girişimcilik Sertifika Programı Oluşturulması ve Yürütülmesi Projesi kapsamında yürütülen Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Girişimcilik Akademisi Tecrübe Paylaşımı etkinliği, Pamukkale Teknokent’te gerçekleştirildi. Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını; Teknokent Genel Müdür Yardımcısı ve Proje Yürütücüsü Doç. Dr. İlhan Küçükkaplan yaptı. Açılış konuşmasının ardından, PAÜ Girişimcilik Akademisi Tecrübe Paylaşımı etkinliği, Denizlili sanayicilerin girişimcilik ve iş dünyası hakkındaki tecrübelerini öğrencilerle paylaşmaları ile devam etti.

Etkinlikte; sırası ile Pamukkale Teknokent firması TÜRKLAB İlaç Gıda Kozmetik Ar-Ge Laboratuvarı Genel Müdürü Faruk Demirkollu, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Başkanı, Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) ve Denizli Soroptimist Kulübü (DENSOR) Üyesi Aysun Nalbant, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu, DEGİAD Başkanı-GESİFED Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen, DEGİAD Geçmiş Dönem Başkanı ve DESİAD Üyesi Oktay Mersin, DEGİAD Genel Sekreteri Esra Kasapoğlu Ünlü, DESİAD Üyesi Ekrem Ateş ve Mehmet Altuntaş ve DEGİAD Başkan Yardımcısı-GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi Orçun Alptekin konuşma gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER