Sancar’dan CHP'li belediyenin üstünü boyadılar iddiası

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından yayımlanan ‘Denizli'nin Kalem İşi Camileri' adlı kitapta CHP’li Şişli Belediyesi'nin hibe edildiği banklarının üzerinden yazının silindiğini iddia etti.

Sancar’dan CHP'li belediyenin üstünü boyadılar iddiası

Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, kentin camilerini konu alan ‘Denizli'nin Kalem İşi Camileri' adlı bir kitap yayımladı.

Kitabın 22'nci sayfasında Çivril İlçesi’ndeki Savranşah Camii görseline yer verildi. Cami fotoğrafında CHP'li Şişli Belediyesi'nin gönderdiği iki adet bank da yer alıyordu.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, kitapta yer alan fotoğrafta ‘Şişli Belediyesi' yazının silindiğini iddia etti. Sancar, “O kadar acemice boyanmış ki tüm kataloglarda sonradan boyandığı belli oluyor. Şişli Belediye Başkanımız Muharrem Keskin’de olaydan duyduğu üzüntüyü tarafımıza iletti. Denizli İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Turhan Veli Akyol çıkıp derhal kendisine bu talimatı verenleri açıklasın. Bir gecede onu o makama getirenler mi bu talimatı vermiştir?” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221