SARAYKÖY 6. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

SARAYKÖY 6. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

AK Parti Sarayköy İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Kongre kapsamında ilçe başkanlığı seçimi yapıldı. Yeni İlçe Başkanı Volkan Gezen olurken, yönetim de yenilendi.

AK Parti ilçe kongreleri tüm hızıyla devam ediyor. Kongreler kapsamında AK Parti Sarayköy İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Sarayköy Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen kongreye; AK Parti MKYK Üyesi Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Sema Ramazanoğlu ve Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçe başkanları ve partililer katıldı. Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından protokol konuşmalarına geçildi. Konuşmalar bittikten sonra delegeler sandık başına gitti. Oy işleminin sonuçlanmasıyla AK Parti Sarayköy İlçe Yeni Başkanı Volkan Gezen olarak belirlendi. Yeni yönetimdeki isimler ise; Aysel Yayla, Bayram Karaduman, Bülent Çetin, Ceyhun Karaman, Esin Bayrakçı, Fatma Demirbakan Kurt, Mehmet Emin Çiftçioğlu, Mehmet Sait Dikici, Memduh Akça, Orhan Kılınç, Ozan Konya, Özgür Kılıç, Selahattin Karaoğlanoğlu ve Uğur Kavak oldu.

“YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLİYORUM”
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş kongreye dair bilgiler aktardı. Başkan Özbaş; “Geçmişteki kongrelerimize göre daha coşkulu bir kongre oldu. Özellikle gençlerimizin kongreye damga vurmaları bizleri ayrıca sevindirdi. Görev değişimi ve yenilik söz konusu oldu. İlçe Başkanı Mevlüt Arık görevini kendi öğrencisi ve manevi evladı Volkan Gezen kardeşimize teslim etti. Bu da Mevlüt Hocamızın vizyon ve misyonunun devam ettiğinin göstergesidir. Yeni başkanımıza ve yeni yönetimine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 “HEDEFLERİMİZ BÜYÜK”
AK Parti Sarayköy İlçe Yeni Başkanı Volkan Gezen ise duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Partimiz değişim ve dönüşüm süreci içerisinde. Yıllardır bu partiye en alt kademelerden ve yönetim kurulu üyeliğinden hizmet ediyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Genel Merkezimiz böyle uygun gördüler. Bugün bu görev bize nasip oldu. Şu anki mevcut ilçe başkanımızın desteğiyle bu görevi aldık. Bundan sonraki hedeflerimiz büyük. Çok yol yürüyeceğiz. Çok çalışacağız.” 

PINAR ÇANKAYA- OZAN AKAKÇA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER