SARAYKÖY BELEDİYESİ'NDEN 'DÜNYA YETİMLER GÜNÜ' İFTARI

SARAYKÖY BELEDİYESİ'NDEN 'DÜNYA YETİMLER GÜNÜ' İFTARI

Sarayköy Belediyesi, ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla iftar yemeği verdi. İftar yemeğinde konuşma yapan Başkan Özbaş, “Ben de bir öksüz olarak sizlerle birlikte orucumu açmaktan büyük onur ve gurur duydum” dedi.
Sarayköy Belediyesi, Dünya Yetimler Günü dolayısıyla yetim ve öksüzlere iftar yemeği verdi. Sarayköy Çok Amaçlı Belediye Salonunda verilen iftar yemeğine; Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Gezen ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkanı Özbaş ve eşi Esin Özbaş, iftar öncesinde masaları tek tek ziyaret ederek misafirlere “hoş geldiniz” dedi. Yemeğin ardından konuşan Başkan Özbaş, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Ramazan ayının 15. günü tüm Türkiye’de öksüz ve yetim kardeşlerimize iftar yemeği veriliyor. Ben de bir öksüz olarak sizlerle birlikte orucumu açmaktan büyük onur ve gurur duydum. Devletimizin başkanlığında belediyelerimizin gücü ve desteğiyle artık Türkiye’de kimse yalnız kalmıyor. Bizde Sarayköy’de gönül alıcı hizmetlerimizi yapmaya, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi. 


Başkan Özbaş, Ramazan Ayı paylaşma, yardımlaşma ve birlikteliğin sağlanması için bir fırsat olduğunu, davete icabet eden herkese teşekkür ederek misafirlerin mübarek Ramazan ayı’nı tebrik etti. Misafirlere pamuk şeker, karlı şurup ve çay ikram edildiği iftar yemeğinde Başkan Özbaş, tek tek masaları gezerek sorun ve talepleri dinledi, not aldı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER