SARAYKÖY MUHABİRİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

SARAYKÖY MUHABİRİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bir süredir kanser tedavisi gören Yeni Asır Gazetesi Sarayköy Muhabiri Halil İbrahim Akkaya, dün sabah saatlerinde hayata veda etti. 61 yaşında hayata gözlerini yuman merhum Akkaya, Sarayköy’de düzenlenen cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Yeni Asır Gazetesi Sarayköy Muhabiri Halil İbrahim Akkaya, geçtiğimiz 9 Kasım Perşembe Günü fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Denizli Özel Sağlık Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan 61 yaşındaki Akkaya, 13 Kasım 2017 Pazartesi günü sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Merhum Akkaya için Sarayköy Minareli Cami’de tören düzenlendi. Törene; Yeni Asır Gazetesi Denizli Bürosu Eski Şefi Tevfik Tortamış, CHP Denizli Eski İl Başkanı Niyazi Oğuzlar, Yeni Asır Gazetesi çalışanları ve yakınları katıldı. Merhum Akkaya, öğle vaktinde kılınan cenaze namazının ardından Sarayköy Mezarlığı’na defnedildi.

HALİL İBRAHİM AKKAYA KİMDİR?
1956 yılında Sarayköy’de doğan merhum Halil İbrahim Akkaya, 1974 yılından bu yana Yeni Asır Gazetesi’nin Sarayköy Muhabirliği görevini yürütmekteydi. Aynı zamanda Sarayköy’de fotoğrafçılık da yapan merhum Akkaya evli ve 2 çocuk sahibiydi. Serkan ve Mehmet isminde 2 erkek evlada sahip olan Akkaya, aynı zamanda 2 torun dedesiydi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER