Sektör öncüleri ‘GESİFED-BESİAD İş Zirvesi’nde buluşuyor

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) ile Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) ortaklığında bu yıl 9’uncusu düzenlenecek GESİFED-BESİAD İş İnsanları Zirvesi, 27-29 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek.

Sektör öncüleri ‘GESİFED-BESİAD İş Zirvesi’nde buluşuyor

Pandemi öncesinde Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) tarafından her yıl Bodrum’da düzenli olarak gerçekleştirilen iş insanları zirvesi, bu yıl Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED)-BESİAD ortaklığında yapılacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bodrum’da düzenlenecek 9. GESİFED-BESİAD İş İnsanları Zirvesi, 27-29 Ekim tarihleri arasında Xanadu Otel’de gerçekleştirilecek. TR32 bölgesi olarak bilinen Aydın, Muğla ve Denizli illerindeki iş insanlarının ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile bir araya geleceği zirve, yüz yüze görüşmeler, paneller, gala ve Mavi Tur gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak. Ulusal ve uluslararası firmaların yer alacağı zirvede, katılımcılara yeni ticari fırsatlar sunduklarının altını çizen GESİFED Başkanı Oktay Mersin, “Katılımcıların buradaki en önemli kazancı, çok ciddi anlamda bir network elde edecek olmaları. Kendi pazarları dışına açılma imkânı elde ederek, ulusal anlamda Muğla, Denizli ve Aydın, uluslararası anlamda ise Romanya, Kosova, Ukrayna, Azerbaycan ve Moldova ile yeni anlaşmaları yapma imkânı yakalayacaklar. Bu yılki zirvemiz, iş insanlarına kendi sektörlerinin dışına atılma olanağı da sağlıyor” diye konuştu.

“Yeni fırsatlar yaratmak adına çalışmaya devam edeceğiz”

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlıoğlu ise “Buradaki hedefimiz, Bodrum iş dünyasını Türkiye’nin her yerinden yeni firma ve yatırımcılar ile buluşturarak iş ağlarının gelişmesini sağlamak. Daha önce gerçekleştirdiğimiz 8 zirvede amacımıza ulaştık. Bundan sonraki çalışmalarımızda da hem yerel ekonomimizi kalkındırmak hem de yeni fırsatlar yaratmak adına çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER