“Senden İhracatçı Olur” projesi Babadağ’da tanıtıldı

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından kentte hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı amaçlayan ‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi Babadağ’da tanıtıldı.

“Senden İhracatçı Olur” projesi Babadağ’da tanıtıldı

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak kentin ihracatının artırılmasını amaç edinen ‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi kapsamında ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı, Babadağ Belediyesi Sosyal Hizmet Binası’nda düzenlendi.

Belediye Başkanı Ali Atlı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve DENİB Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Selim Yaymanoğlu da katıldı.

‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı, ihracat girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen; Denizli’de faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlayacak bir programdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER