SERVERGAZİ DH YÖNETİCİSİ ALSOY OLDU

SERVERGAZİ DH YÖNETİCİSİ ALSOY OLDU

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimize bağlı Servergazi Devlet Hastanesi Yöneticiliği’ne Op. Dr. Alparslan Alsoy getirildi.

Servergazi Devlet Hastanesi Yöneticiliği’nde görev değişimi yaşandı. 2,5 yıldır Servergazi Devlet Hastanesi’nde Yöneticilik yapan Op. Dr. İbrahim Emreoğlu’nun Genel Sekreterlik Tıbbi Hizmetler Başkanlığına atanmasının ardından Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde Yönetici olarak görev yapan Op. Dr. Alparslan Alsoy, Hastane Yöneticisi oldu. Hastane Yönetimi, doktorları ve diğer tüm çalışan personellerin hazır bulunduğu bir toplantıda Genel Sekreterimiz Uz. Dr. Berna Öztürk’ün de katılımı ile bir devir teslim töreni yapıldı.

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk, Op. Dr. Alparslan Alsoy’un Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde kısa sürede çok güzel çalışmalara imza attığını belirterek Denizli’nin ikinci en büyük Kamu Hastanesi olan Servergazi DH’de de çok güzel projeler ve çalışmalar yapacağına inancının tam olduğunu söyledi. Öztürk: “Birliğimize bağlı Servergazi DH, günlük hasta başvurusunun yoğun olduğu ikinci büyük hastanemiz. Bu anlamda birçok branş ve bölüm ile Denizli’ye hizmet veren, iş yükünün de ilçelere göre hayli yüksek olduğu bir hastanemiz. İnanıyorum ki; Yöneticimiz Op. Dr. Alparslan Alsoy, Buldan‘da ki başarısını burada da arttırarak devam ettirecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim” diye konuştu.

Servergazi DH Yöneticisi Op. Dr. Alparslan Alsoy da Buldan’da Yöneticilik görevini layıkıyla yürütmeye çalıştığını bundan sonra da Servergazi DH’de en iyi hizmeti vermek adına yine özveri ile çalışacaklarını söyledi. Tıbbi Hizmetler Başkanlığı’na atanan Op. Dr. İbrahim Emreoğlu ise Op. Dr. Alparslan Alsoy’a yeni görevinde başarılar dileyerek görev yaptığı süre boyunca birlikte uyum içinde çalıştığı hastane idaresi ve çalışanlarına teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER