SEVGİ ELİ, YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

Denizli Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Sevgi Eli Acıpayam Şubesi Sorumlusu Nurten Elçin, Acıpayam'da 13 yıldan bu yana sayısız kişinin yüzünü güldürdüklerini söyledi.

Denizli Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Sevgi Eli Acıpayam Şubesi Sorumlusu Nurten Elçin, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Sevgi Eli'nin ‘Bugün Mutlaka Hatırlanacak Biri Vardır’ sloganıyla yola çıktığını dile getiren Elçin, Sevgi Eli gönüllüleri sayesinde insanların yüzlerini güldürmeye devam ettiklerini belirtti.

İhtiyaç sahibi olan ailelere yaşlısından, gencine sevgi ellerini uzattıklarını ifade eden Elçin, şöyle konuştu: “İhtiyaç sahiplerine gıda, beyaz eşya, mobilya gibi yardımların yanında imkansızlıktan düğün yapamayan gençlere de gelinlik, damatlık ve ev eşyası yardımı yaparak mutluluk kapısının açılmasında yardımcı oluyoruz. Acıpayam'da 13 yıldan bu yana sayısız kişinin yüzünü güldürdük. Bu sürede çok geniş bir kesimden destek gördük.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan'a, Acıpayam Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan'a, Denizli Büyükşehir Belediyemiz Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız'a, Sosyal İşler Müdürlüğümüze, Acıpayam Sevgi Eli sorumlularımız Kezban Karadağ, sevgi eli personelimize, esnafından memuruna kadar bizlere destek çıkan herkese teşekkür ediyoruz. Bir el de siz uzatın, bir ihtiyaç sahibini siz güldürün” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER