Sevimli dostlara anlamlı ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki can dostları ziyaret etti.

Sevimli dostlara anlamlı ziyaret

4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları günü kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bir araya gelen, Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri, barınaktaki dostları ziyaret etti. Kedi ve köpek pansiyonları, köpek padokları, serbest gezi alanları, kedi evleri, ameliyathane, poliklinik servisleri ve Denizli Horoz Evleri’ni inceleyen Gençlik Meclisi gönüllüleri, barınakta kalan sokak hayvanları ile bir süre zaman geçirdi. “Hayvana verilen değer önemlidir” diyen Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, “4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü nedeniyle Gençlik Meclisi’ndeki gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyemizin şehrimize kazandırdığı Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettik" dedi.

“Satın alma sahiplen”

Birden, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Hayvanlara verilen değer gerçekten çok önemli. Vatandaşlarımızın da bu tesisi ziyaret ederek görmelerini ve para ile almak yerine buradaki canları sahiplenmelerini istiyoruz. Bizlere bu imkanı sunarak bu örnek tesisi şehrimize kazandırdığı için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ediyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211