Seyir Tepesi’nde kartpostallık görüntü

Kentte etkili olan kar, Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nı beyaz örtüyle kapladı. Kar, her yaştan vatandaşın kendi ilgi alanına göre yerleri barındıran Seyir Tepesi’nde kartpostallık görüntü görüntüler oluşturdu.

Seyir Tepesi’nde kartpostallık görüntü

Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olan Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı, hizmete girdiği günden beri yüz binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Ülkeyi ve kenti etkisi altına alan kar, 800 rakımlı Seyir Tepesi’nde de etkili oldu. Kar yağışının olduğu dakikalarda Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı’ndan Denizli manzarası görülmeye değerdi. Her yaştan vatandaşın kendi ilgi alanına göre yerleri barındıran Seyir Tepesi, tamamen beyaz örtüyle kaplandı. Muhteşem görüntüsüyle dikkat çeken Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı’ndan karlı Denizli manzarası da bir başka güzel.

Dev Denizli Horoz’u ve şehir manzarası Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nın sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Öte yandan Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı vatandaşları bekliyor. Güvenlik nedeniyle özel araçla girişin izin verilmediği Seyir Tepesi Şehir Ormanı’na ulaşım ücretsiz servislerle sağlanacak. Kır kahvesi ve Seyr-Et Restoran ile birlikte tüm birimleriyle Seyir Tepesi hafta sonu 09.00-20.00, hafta içi de 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2021, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER