SEZER VE CAN, BAŞKAN ŞEVKAN'I ZİYARET ETTİ

SEZER VE CAN, BAŞKAN ŞEVKAN'I ZİYARET ETTİ

Acıpayam  Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, AK Parti’den Aday Adaylıklarını açıklayan AK Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adayları Dr. Hilal Can ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Türkiye Tarihi Kentler Birliği Genel Sekreteri  Sezer Cihan’ı makamında ağırladı.
Adaylıkların hayırlı olması dileklerinde bulunan Başkan Şevkan, partimizi  daha ileri taşıyacak çalışmaların içinde olunması gerektiğine vurgu yaptı.
 
Başkan Şevkan “Amacı ve gayesi, ülkeye en iyi hizmeti yapmak olan bizler, bu yolda bazılarımız partili olarak, bazılarımız belediye başkanı bazılarımız ise milletvekili olarak farklı görevler üstlenmekteyiz. Halka hizmet adına çalışan her insan gibi sizlerde bu düşünceyle milletvekili adayı olmak üzere yola çıktınız. Hep birlikte olduğumuz sürece tüm zorlukların üstesinden gelerek başarılı hizmetler yaparız. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum” dedi.
 
Ak Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adayları Dr. Hilal Can ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Türkiye Tarihi Kentler Birliği Genel Sekreteri  Sezer Cihan’da “Denizlimiz için her türlü çalışmaları yapacaklarını, kırgınlıklar, dargınlıklar olmadan yapacağız. Başkan Şevkan’a  çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

 

MÜLAYİM CENGİZ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER