ŞIKLIĞI SEVENLERİN YENİ ADRESİ: BGROSS ZÜCACİYE AÇILDI

Denizli’de marketçilik sektöründe 5 şubeyle hizmet sunan Bilgin Süpermarket’in, Bereketli Şubesi bünyesinde oluşturduğu Bgross Zücaciye Mağazası hizmete açıldı.

İncilipınar, Bayramyeri, Akhan, Pınarkent ve Bereketli şubeleriyle 1990 yılından beri Denizli’de marketçilik sektöründe hizmet veren Bilgin Süpermarket şehre yeni bir konsept daha kazandırdı. Bereketli şubesi bünyesinde oluşturulan Bgross Zücaciye Mağazası düzenlenen törenle hizmete açıldı. Şıklığı sevenlerin yeni adresi olacak mağazanın açılışına; AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Milletvekili Ök ve Başkan Subaşıoğlu Bilgin Süpermarket İşletmecisi Hasan Bilgin eşliğinde mağazayı gezdi.

“DENİZLİ’DE ZOR BULUNACAK ÜRÜNLERİ MAĞAZAMIZDA DENİZLİLİLERE SUNUYORUZ”
Açılışa dair bilgiler aktaran Bilgin Süpermarket İşletmecisi Hasan Bilgin; “Farklı bir konseptle zücaciye mağazamızı Denizlililerin hizmetine sunuyoruz. Ürünlerimizi herkesin beğeneceğini ümit ediyoruz. Denizli’de zor bulunacak 3 binin üzerinde ürün çeşidimizle iddiamızı ortaya koyuyoruz. İlerleyen süreçte mağazamızın alt katını da faaliyete geçireceğiz. Fiyatlarımız oldukça uygun. Açılışa özel indirimler de oluşturduk. Denizli halkını yeni mağazamıza bekliyoruz” dedi.

“DENİZLİ’YE EN KALİTELİ HİZMETİ VERECEK GÜZEL BİR MEKÂN”
Mağazanın dizaynını oldukça beğendiğini dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu; “Bölgede yaşayan vatandaşlarımız başta olmak üzere Denizli’ye en kaliteli hizmeti verecek, çok güzel bir mekan olmuş. Bilgin ailesini tebrik ediyorum. Helalinden bol kazançlar diliyorum. Yeni mağazamız Merkezefendi’ye ve Denizli’ye hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

“YENİ MAĞAZALARIN AÇILMASI ŞEHRE KATMA DEĞER KATIYOR”
Mağazada bulunan ürünlerin kadınların dikkatini fazlasıyla çekeceğini vurgulayan AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök ise şunları söyledi: “Mağazada çok şık ürünler var. Fiyatların da oldukça uygun olduğunu gördüm. Bütün kadınlara mağazayı ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum. Böyle bir dönemde yeni mağazaların açılması şehre katma değer katıyor. Alışveriş yapanlar için de çeşitlilik ve kıyas yapabilme imkanı sağlıyor. Mağaza sahiplerini tebrik ediyor, bol kazançlar diliyorum.”

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER