Şimşek Kardeşler erkekliğe ilk adımı attılar

Denizli’nin tanınmış avukatlarından Mehmet Namık Şimşek ve eşi Özgen Şimşek’in oğulları Hasan Yavuz ve Kerem Yiğit Şimşek, sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attılar.

Şimşek Kardeşler erkekliğe ilk adımı attılar

Denizli’nin tanınmış avukatlarından Mehmet Namık Şimşek ve eşi Özgen Şimşek’in oğulları Hasan Yavuz ve Kerem Yiğit Şimşek, Beyaz İnci Düğün Salonu’nda gerçekleşen muhteşem sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımlarını attılar.

M.Namık Şimşek, Hasan Yavuz Şimşek, Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan

Yemekli sünnet törenine; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve eşi Mehmet Ali Doğan, Baro Başkanı Müjdat İlhan, Denizli Barosu’na kayıtlı avukatlar ve Şimşek ailesinin dostları, akrabaları ve yakınları katıldı.

Şimşek kardeşlerin sünnet merasimi, düğün salonunun önünde çalınan davul zurna eşliğinde oynanan oyunlarla başladı.

Site Sakinleri

Şimşek Ailesi ve sevenleri, yemeğin öncesinde gönüllerince eğlendi, mutlu günlerinin tadını çıkardı.

Yemeğin ardından mutlu aile, havai fişekler eşliğinde pasta kesti. Geceye katılanlar, ‘Galatasaray Marşı’ söyleyerek ‘Cimbom’un şampiyonluğunu da kutladı.

Mehmet Ali Doğan, Turan Baran, Rukiye Baran ,Rukiye Şimşek, Şeniz Doğan, M. Namık Şimşek, Özgen Şimşek

Misafirler, erkekliğe ilk adımı atan Şimşek kardeşlere ve aileye tebriklerini ilettiler.

Sünnet töreninde davetlilerle teker teker ilgilenen Şimşek çifti, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Rukiye Baran, Nilüfer Baran, İbrahim Baran, Kerem Yiğit Şimşek, Turan Baran, Özgen Şimşek, Hasan Yavuz Şimşek, M. Namık Şimşek, Ela Volkan Şimşek, Eylül Gülçin Şimşek, Deniz Altan Şimşek, Rukiye Şimşek, Hasan Şimşek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER