Sinan Meydan, Denizli'de Atatürk Ve Cumhuriyet’i anlatacak

Merkezefendi Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi işbirliğiyle, 10 Kasım Atatürk'ü Anma etkinlikleri kapsamında ünlü Tarihçi Yazar Sinan Meydan ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ söyleşisi ile 7 Kasım Pazar Günü saat 14.00’te Merkezefendi Kültür Merkezi’nde okurlarıyla bir araya gelecek.

Sinan Meydan, Denizli'de Atatürk Ve Cumhuriyet’i anlatacak

Merkezefendi Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi işbirliğiyle, vefatının 83. yıl dönümünde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma etkinlikleri düzenleniyor.

Etkinlikler kapsamında ünlü Tarihçi Yazar Sinan Meydan ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ söyleşisi ile 7 Kasım Pazar Günü saat 14.00’te Merkezefendi Kültür Merkezi’nde okurlarıyla bir araya gelecek. Tüm Merkezefendili ve Denizlilileri söyleşiye davet eden Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyemiz ve Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi işbirliğiyle, 10 Kasım Atatürk'ü Anma etkinliklerimiz kapsamında düzenleyeceğimiz söyleşide, tarihçi ve yazar Sinan Meydan, değerli hemşehrilerimizle bir araya gelecek. Sinan Meydan gibi önemli bir tarihçi ve yazarı Merkezefendi’de ağırlayacak olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Cumhuriyet’in anlatılacağı söyleşiye tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER