Sinpaş Aquacity çadır günleri başladı

Aqua City Denizli’de 13 Aralık-5 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Çadır Günleri’ başladı. 5 Ocak'a kadar sürecek kampanyada yüzde 40 indirimle yılın son ama en büyük fırsatı sunuluyor.

Sinpaş Aquacity çadır günleri başladı

Denizli’nin en gözde projelerinden biri olan Aqua City Denizli’de ‘Çadır Günleri’ başladı. 5 Ocak’a kadar devam edecek olan kampanyalı satışta yüzde 40 indirim göze çarpıyor. Hemen teslim sınırlı sayıda dairedeki bu büyük indirim Denizlililerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

Projenin Satış Müdürü Ömer Gürbüz, “Denizli için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyoruz bu günlerde 5 Ocak'a kadar yüzde 40 indirimle geçerli. Proje çok güzel ve aileler için güvenli ve öne çıkan bir proje oldu. Bu projeden ev almayı düşünenler için kaçırılmaması gereken fırsat sunuyoruz. Kampanya dahilinde yüzde 40 indirimle birlikte güzel günler geçireceğimizi düşünüyoruz. Bir ay sürecek bir kampanya, 5 Ocak'ta sona erecek. Zaten sınırlı sayıda evler vardı. Bu kampanya ile bu dairelerin satışını hızlandırmak istedik. Birçok şehirde projemiz var. Denizli Sinpaş Aqua City de bunlardan en gözdeleri. Aquamall’daki çadırımıza gelin, yeni yıla yeni evinizde girin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER