Sıtkı Koçman Vakfı’nda, Alan Perese dönemi

Sıtkı Koçman Vakfı Başkanı Naci Parmaksız’ın görev süresinin dolmasının ardından 2020 yılının son toplantısında Vakıf Başkanlığı seçimi gerçekleşti. Yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrasında merhum Sıtkı Koçman’ın torunu Alan Perese, yeni dönemde Vakıf Başkanlığı’na seçildi, yardımcılığını ise Mustafa Acar’ın yapacağı açıklandı.

Sıtkı Koçman Vakfı’nda, Alan Perese dönemi

Sıtkı Koçman Vakfı Başkanlığı’na merhum Sıtkı Koçman’ın torunu Alan Perese seçildi. Vakıf Başkanı olan emekli Vali Naci Parmaksız’ın görev süresinin dolmasının ardından Sıtkı Koçman Vakfı’nın 2020 yılı son toplantısında başkanlık seçimi yapıldı. Toplantıya Naci Parmaksız son kez başkanlık ederken, Mustafa Acar, Alan Perese, Maruf Koçman, Sehap Garan ve Emine Cana Kayacık’da Vakıf binasındaki toplantıda hazır bulundu. Görev süresi dolan emekli Vali Naci Parmaksız’a yeni başkan Alan Perese gümüş plaket takdim etti. Törende konuşan Naci Parmaksız, “Geleceğimiz olan gençlerimiz için var gücümüzle çalıştık. Bu on yıllık görev süremde Muğlalı hemşerilerimizin bana gösterdikleri destek ve ilgi için ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca eski Emniyet Müdürünüz olarak bir kez daha siz Muğlalılara hizmet vermenin kıvancıyla selam ve sevgilerimi sunarken arz-ı veda ederim. Hakkınızı helal edin. Yeni Vakıf Başkanımız Alan Perese’ye üstün başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKANVEKİLİ; MUSTAFA ACAR

Sıtkı Koçman Vakfı Başkanlığına seçilen Alan Perese’de, “Naci Parmaksız Valimize, Vakfımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Ve bu kutsal görevi bana layık gören yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın” dedi. Naci Parmaksız’ın yerine yönetim kurulu üyeliğine Hüseyin Murat Çelen dahil olurken, Mustafa Acar’ın da Başkanvekili olarak görev yapacağı açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER