Siyaset ve iş dünyası bu sünnet düğününde buluştu

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve eşi Avukat Mehmet Ali Doğan’ın biricik oğulları Reşat Çınar Doğan’ın sünnet düğünü yapıldı. Sünnet düğünü, siyaset ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve eşi Avukat Mehmet Ali Doğan’ın biricik oğulları Reşat Çınar Doğan, Beyaz İnci Düğün Salonu’nda düzenlenen muhteşem bir sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet düğünü siyaset ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi. Kapıda misafirlerini karşılayan Şeniz-Mehmet Ali Doğan çifti, gelenlerle tek tek fotoğraf çektirdi.

Çok heyecanlı olduğunu belirten Başkan Şeniz Doğan; “Bu anlar insan hayatında unutulmayacak anlardır. Geri dönüşü ve telafisi olmayacak anlar. Bu anlamda eşimizle, dostumuzla, sevdiklerimizle ve hemşerilerimizle beraber sünnet merasimini gerçekleştirmek istedik. Bu mutluluğumuzu paylaşmak istedik. Tabi her şey çocuklarımız için. Onlara güzel bir Dünya bırakmak için çalışıyoruz. Biz de bugün oğlumuzun en mutlu günlerinden bir tanesini ailecek yaşıyoruz. Bizim toplumumuzda düğünler, ölümler, sünnetler çok önemlidir. Böylede olması gerekir. Birlik ve beraberliğin her daim olması lazım” dedi.

Şeniz Doğan’ın eşi Mehmet Ali Doğan; “Çok mutluyuz. Çok heyecanlıyız. Bir tanecik evladımız var. Onun en mutlu gününde sevdiklerimizle birlikte olmaktan çok mutluyuz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER