“SİZLER BİZLERİN GÖRÜNEN YÜZÜMÜZ, DOKUNAN ELİMİZSİNİZ”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personeli, Zabıta Teşkilatı’nın 192. kuruluş yıldönümü nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Denizli için gece gündüz fedakarca çalışan teşkilatın Zabıta Haftası’nı kutlayan Başkan Osman Zolan, “Sizler bizlerin gözü kulağısınız, görünen yüzümüz, dokunan elimizsiniz” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Zabıta Haftası nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun, daire müdürleri ve personeli katıldı. Zabıta Dairesi Başkanı Tosun, “Sahada yaptığımız tüm uygulamalar ve denetimlerimizle vatandaşlarımızın sağlığı, huzur ve esenliği için gece gündüz demeden, özverili bir şekilde sevgi ve hoşgörüyle halkımızın yanında ve hizmetindeyiz. Teşkilatımızın 192. kuruluş yıldönümü nedeniyle de sizi ziyaret ederek bugüne dek vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı teşekkür etmek istedik” dedi.

VATANDAŞLARIN HUZURU, SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇİN
Zabıta Teşkilatı’nın vatandaşların huzuru, sağlığı ve güvenliği adına çalışmalar yürüttüğünü belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, fedakarca çalışmaları nedeniyle Zabıta Teşkilatı’nı tebrik etti. Başkan Osman Zolan, “Sizler bizlerin gözü kulağısınız, görünen yüzümüz, dokunan elimizsiniz. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşımızın yanında, onların sağlığına ve yaşantısına önem veren bir kurumuz. Sizler de zabıta teşkilatı olarak bizleri temsil ediyorsunuz. Şehrimizin her noktasında güzelliklerin yapılması ve olumsuzlukların önlenmesi noktasında gayretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Zabıta Haftası tekrar hayırlı olsun” diye konuştu.    

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211