ŞOFÖRLER ODASI'NDA İKİNCİ SEMERCİ DÖNEMİ

ŞOFÖRLER ODASI'NDA İKİNCİ SEMERCİ DÖNEMİ

Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Acıpayam Asfaltı üzerindeki Zebrano Düğün salonunda yapılan genel kurulda, mevcut başkan Köksal Semerci yeniden Oda Başkanlığı’na seçildi.

Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası, olağan genel kurul toplantısı Acıpayam Asfaltı üzerindeki Zebrano Düğün salonunda gerçekleştirdi. Divan Başkanlığını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Musa Çelikkol’un yaptığı genel kurula katılım yoğun oldu. Kongrenin açış konuşmasını yapan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Köksal Semerci, görev süresi içerisinde yaptığı çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi aktardı. Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi.  İki adayın yarıştığı genel kurulda bin 931 kayıtlı üyeden bin 375’i sandığı gitti. Genel kurulda kullanılan oyların bin 214’ünü alan Köksal Semerci, yeniden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na seçildi. Diğer aday Bekir Taşçı ise 161 oyda kaldı.

“ODAMIZIN OLANAKLARINDAN HERKES EŞİT YARARLANMAYA DEVAM EDECEK"
Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Oda Başkanı Köksal Semerci, "Şahsım ve arkadaşlarıma gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıydı ve bu yarışı biz kazandık. Bundan önceki dönemde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de şoför esnafına hizmet etmek ve sorunlarına çözüm bulmak için buradayız. Odamızın olanaklarından herkes eşit yararlanmaya devam edecek" dedi. Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Köksal Semerci, Osman Şimşek, Süleyman Keskin, Ümit Başkaya, Onur Küçükaycan, Ercan Çalışkan, Bekir Özen, Muzaffer Çoruhli, Bahri Özen, Musa Çelikkol, Özkan Cemal Çaptuğ. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER