SONU ŞAMPİYONLUK OLSUN! DRT DENİZLİ’DE HEYECAN BAŞLIYOR

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun organize ettiği Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi A Grubu'nda mücadele edecek olan Pamukkale Belediyespor sezonu açıyor. Temsilcimiz 18 Kasım Pazar günü saat 14:00’te Yeşilgönen Engelliler Spor Kulübü’nü Hasan Güngör Spor Salonu’nda ağırlayacak ve bu karşılaşmada DRT Denizli ekranlarından canlı yayınlanacak.

SONU ŞAMPİYONLUK OLSUN! DRT DENİZLİ’DE HEYECAN BAŞLIYOR

Pamukkale Belediyesi’nin 2015 yılında faaliyete geçirdiği ilk şubesi olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sezonu açıyor. A Grubu’nda 4. sezonunu yaşayacak olan temsilcimiz bu sezon şampiyon olmak istiyor.

BAŞKAN GÜRLESİN MAÇ ÖNCESİ MORAL VERDİ

Sezon hazırlıklarını sürdüren ve iddialı olan Pamukkale Belediyespor’a, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’den de ziyaret geldi. Başkan Gürlesin ile Ak Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları yönetimi sporculara moral vererek başarılar diledi.

PANKART AÇTILAR

“En büyük engel sevgisizliktir” pankartı açan Ak Partili kadınlar, takıma moral verdi.  Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Sezon öncesi, takımımıza moral vermek için Pamukkale Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Zehra Karabay ve ekibi de geldi. Sayın Cumhurbaşkanımızın da engelli vatandaşlarımıza yönelik özel bir hassasiyeti var. Bizler de onun temsilcileri olarak, engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Bizim derdimiz gönüllere dokunmak. Bugün de Zehra Hanım ve ekibi, takımımıza moral vermek, enerji vermek istediler. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

GÜRLESİN, “BİZ DİLDE KONUŞMADIK… ”

Bağbaşı’ndaki Pamukkale Kültür, Sanat ve Yaşam Merkezi, Aktepe’deki Aktepe Kültür Merkezi, Seyir Tepesi gibi bütün projelerinde engellilere uyumlu planladıklarını söyleyen Başkan Gürlesin, “Engellilerimizi önemsiyoruz. Onlara özel etkinlikler, projeler yapıyoruz. Bu yıl takımımızla 4.yılımız. Pamukkale Belediyesi olarak engelli basketbol takımını göreve gelir gelmez kurduk. Biz dilde konuşmadık, icraatlarımızı ortaya koyduk. Biz gönülden yapıyoruz ve biz yaptığımız her işte samimiyiz. Farklı bir belediye olduğumuzu iddia ediyoruz ki icraatlarımızla ortaya koyuyoruz. 3 tane meclis üyemiz var. Kent konsey engeli meclisimizi kurduk. Takımımıza oyuncularından Meryem Tan Milli Takım’da, Doğan Can kardeşimizin de Milli Takıma girmesini bekliyoruz” diye konuştu.

OYUNCULARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Başkan Gürlesin oyunculara baklava ikram ettti ve yeni sezonda giyecekleri formaları takdim etti. Oyunculardan Meryem Tan, Başkan Gürlesin’in her zaman kendilerine destek olduğunu söyleyerek, teşekkür etti. Takım Kaptanı Doğan Can Köktaş, “Bugün başkanımız bizi ziyaret etti. Geldiği için teşekkür ediyorum. Bu sezon daha iyi olacağımıza inanıyorum. Başkanımızın desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DRT DENİZLİ HEYECANI EKRANLARA TAŞIYACAK!

Pamukkale Belediyespor’un bu sezon Tekerlekli Sandalye Basketbolekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi A Grubu'nda oynayacağı iç saha karşılaşmaları her zaman olduğu gibi yine DRT Denizli ekranlarında olacak. Temsilcimizin Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’nda oynayacağı zorlu maçlar, maç önü ve maç sonu röportajları sizlerle olacak.

İŞTE MAÇ VE  YAYIN TAKVİMİ:

1.Hafta:            18-11-2018 14:00          PAMUKKALE BEL.          - : -      Yeşil GÖNEN     (DRT DENİZLİ)

2.Hafta:            25-11-2018 15:00          İstanbul Eng.                    - : -      Pamukkale Bel.

3.Hafta:            02-12-2018 14:00          PAMUKKALE BEL.          - : -      Aydın G.Efeler   (DRT DENİZLİ)

5.Hafta:            16-12-2018 14:00          PAMUKKALE BEL.          - : -      İzmir RSK          (DRT DENİZLİ)

6.Hafta:            23-12-2018 15:00          1453 ESK                        - : -      Pamukkale Bel.

7.Hafta:            30-12-2018 14:00          PAMUKKALE BEL.          - : -      Karşıyaka ESK   (DRT DENİZLİ)

8.Hafta:            10-02-2019 13:00          Yeşil GÖNEN                  - : -       Pamukkale Bel.

9.Hafta:            17-02-2019 14:00          PAMUKKALE BEL.          - : -      İstanbul Eng.      (DRT DENİZLİ)

10.Hafta:          24-02-2019 14:00          Aydın G.Efeler                 - : -      Pamukkale Bel.

12.Hafta:          10-03-2019 15:00          İzmir RSK                        - : -      Pamukkale Bel.

13.Hafta:          17-03-2019 14:00          PAMUKKALE BEL.         - : -      1453 ESK           (DRT DENİZLİ)

14.Hafta:          23-03-2019 13:00          Karşıyaka ESK                - : -      Pamukkale Bel.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER