'SORUN ÇÖZÜLMEZSE YİNE EYLEM YAPACAĞIZ'

'SORUN ÇÖZÜLMEZSE YİNE EYLEM YAPACAĞIZ'

Çivril’in Özdemirci Mahallesi’nde başlatılan alt yapı çalışmalarının yetersiz olduğunu ileri sürerek eylem yapan vatandaşlar adına konuşan CHP Çivril İlçe Başkanı Ömer Köseoğlu; “Biz muhalefet görevimizi yerine getirdik. Çalışma yapılmazsa bir ay sonra yeniden eylem yapacağız” dedi.

ÖZDEMİRCİ SAKİNLERİ BELEDİYEDEN ÇÖZÜM BEKLİYOR
Çivril’in Özdemirci Mahallesi’nde başlatılan alt yapı çalışmalarının yetersiz olduğunu ileri sürerek eylem yapan vatandaşlar adına konuşan CHP Çivril İlçe Başkanı Ömer Köseoğlu; “Biz muhalefet görevimizi yerine getirdik. Çalışma yapılmazsa bir ay sonra yeniden eylem yapacağız” dedi. Çivril İlçesi Özdemirci Mahallesi’nde yapımı devam eden alt yapı çalışmalarını yetersiz bulan mahalle sakinleri, bir araya gelerek eylem yaptı tepki göstermişti. İHA’nın haberine göre; mahalle meydanında toplanan yaklaşık 60 kişilik gurup; kanalizasyon işini yapan firmanın denetim olmadığı için çoğu yerde çalışma yapmadığını ileri sürmüş. Bazı vatandaşlar da kanalizasyona atıklarının bağlantı yapılmadığı için sokağa akıtıldığını iddia etmişti.

BAŞKAN KÖSEOĞLU VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ
CHP Çivril İlçe başkanı Ömer Köseoğlu ve CHP’li Belediye meclis üyeleri mahalleye giderek yaşanan sorunlar ile ilgili vatandaşlarla bir araya geldiler. Mahalle meydanına toplanan grup ile görüşen Başkan, Ömer Köseoğlu yaşanan sıkıntı ile ilgili olarak Çivril belediyesi’ni ve diğer kurum yetkililerini göreve davet etti.

“MUHALEFET GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRDİK”
Konuyla ilgili DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Ömer Köseoğlu, “Özdemirci Mahallemizin altyapı konusunda sıkıntıları vardı. Biz de muhalefet görevimizi yerine getirdik. Özdemircilerin feryadını basına taşıdık. Mahalle halkını örgütleyerek sorunlarını basın yoluyla aktarmış olduk. Ertesi gün mahallede keşif yapmışlar. Bakalım süreç nasıl işleyecek. Eğer yine bir çalışma yapılmazsa 1 ay sonra yine eylem yapacağız” dedi. (İHA)

HATİCE DEMİR

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER