SORUNUMUZ KALİTELİ EVLİLİK Mİ? BOŞANMAK MI?

SORUNUMUZ KALİTELİ EVLİLİK Mİ? BOŞANMAK MI?

Denizli’de görev yapan rehber öğretmenlere yönelik “Sorunumuz Kaliteli Evlilik mi? Boşanmak mı?” konulu seminer verildi.

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Özel Ege Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık işbirliğinde, Denizli’de görev yapan rehber öğretmenlere yönelik “Sorunumuz Kaliteli Evlilik mi? Boşanmak mı?” konulu seminer verildi. Merkezefendi Ahmet Yesevi İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen seminere İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ve Denizli’de görevli rehber öğretmenler katıldı.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı seminerde konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Değerli arkadaşlarım güzel bir günde bir araya geldik. Öğretmenler önünde ceket düğmelenecek insanlardır. Öğretmenlik mesleği yüce ve kutsal bir meslektir. Eğitimciler olarak yaptığımız çalışmalar ve yetiştirdiğimiz neferler bizim emeğimizin karşılığıdır. Türk Milleti olarak en büyük hazinemiz değerlerimizdir. Sizlerden ricam değerler eğitimine büyük önem vermenizdir.


Nesillerimizi anne-baba, vatan-bayrak ve millet sevgisi ile yetiştirmek en büyük görevimizdir. Öğretmenin başaramayacağı bir şey yoktur. İlimizde öğretmenlerimizce, eğitimde örnek uygulamalar adına birçok güzel çalışmalarımız var. Bu tür çalışmalarımızı anlık olarak Sayın Müsteşarımızla paylaşıyorum. Değerli arkadaşlarım sizin varlığınızla ve çalışmalarınızla gurur duyuyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ayrıca bugün bizlerle olan değerli hocamıza da teşekkürlerimiz sunuyorum” dedi.
Seminerin sonunda Oğuz, Denizli Millî Eğitimi’ne yaptığı önemli katkılardan dolayı Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu çiçek takdim etti.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER