SOSYAL MEDYA DENİZLİ'Yİ VE ZEYBEKCİ'Yİ KONUŞTU

SOSYAL MEDYA DENİZLİ'Yİ VE ZEYBEKCİ'Yİ KONUŞTU

‘#TürkiyeEkonomisiEminEllerde’ etiketiyle yapılan paylaşımlar birkaç saat içinde Türkiye gündeminde en çok konuşulanlar arasında ilk sırada yer aldı.

AK Parti Denizli İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in ilk paylaşımıyla başlayan hastag çalışması, kısa bir sürede Türkiye gündeminde ilk basamaklara tırmandı,  ardından birinciliğe oturdu. ‘#TürkiyeEkonomisiEminEllerde’ etiketiyle yapılan hastag çalışması, uzun süre birinciliği kimseye kaptırmadı. İlk paylaşımın üzerinden saatler geçmesine rağmen binlerce medya kullanıcısı tarafından konuşulmaya devam eden #TürkiyeEkonomisiEminEllerde hastag’i ile Denizli hemşehrileri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye hem sahip çıktı, hem de ekonomi alanındaki başarılarından dolayı teşekkür etti.  

“KİRLİ ALGI OPERASYONLARINA RAĞMEN TÜRKİYE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR”
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Türkiye ekonomisini baltalamak için içeride ve dışarıda pek çok kirli algı operasyonlarına rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor. Denizlimizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci sayesinde ‘Türkiye Ekonomisi Emin Ellerde’,  istikrar devam edecek” dedi. Başkan Filiz ayrıca, başta tüm Denizlililer olmak üzere hastag’e Türkiye’nin farklı illerinden destek veren tüm sosyal medya kullanıcılarına teşekkür etti. 

 

 HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221