SUBAŞIOĞLU 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

SUBAŞIOĞLU 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yayımladığı kutlama mesajında, “Kamuoyunun zamanında ve doğru bir şekilde haber almasını ve bilgilenmesini sağlayan, halkın adeta gözü, kulağı ve sesi olan basına, her zaman büyük görevler düşmüştür. Basın ve yayın kuruluşlarımız, gazetecilerimiz ülkemizde ve dünyada yaşanan olayları, olup biten her şeyi doğru ve tarafsız bir şekilde halka aktarabilmek adına gecesini gündüzüne katarak, zor şartlar altında görevlerini yerine getiriyor” dedi.

Başkan Subaşıoğlu mesajını, “15 Temmuz hain darbe girişiminin milletimiz tarafından geri püskürtülmesinde basının da rolünü hiçbir zaman unutmamamız gerekiyor. O gece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını halka aktaran basınımız, darbecilerin bütün planlarını alt üst etti. Hem ulusal basınımız hem de yerel basınımız,15 Temmuz gecesi ve sonrasında yaşanan olayları ve gelişmeleri halka doğru bir şekilde aktarmış ve kamuoyunu aydınlatmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle Denizlili basın mensuplarımızın ve tüm basın camiamızın ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER