SUBAŞIOĞLU TAZİYE MESAJI YAYINLADI

SUBAŞIOĞLU TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Van-Hakkâri Karayolu’nda hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit düşen Uzman Jandarma Çavuş Emrah Ceylan için taziye mesajı yayımladı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Van-Hakkâri Karayolu’nun emniyetini sağlamak için mayın araması yapan askerlere hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Emrah Ceylan için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Subaşıoğlu mesajında, “Cennet vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, birliğimizi ve beraberliğimizikorumak için vatani görevini yaparken hain saldırıda şehit olan kahraman evladımızUzman Jandarma Çavuş Emrah Ceylan’ın acısını derinden hissediyoruz. Terörle mücadelede kararlılığımız sürecektir. Hainler hiçbir zaman istediklerine ulaşamayacaklardır. Vatan müdafaasında hiç düşünmeden canlarını feda ederek şehit düşen kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Kahraman askerimiz Uzman Jandarma Çavuş Emrah Ceylan’a da Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211