SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUKLAR’DAN DAVET VAR!

Denizli Barosu’na kayıtlı beş avukat tarafından kurulan ve ‘Suça Sürüklenen Çocuklar’ ismini verdikleri Rock Grubu, 12 Ekim 2018 Cuma Günü Çamlık’taki Route Kafe’de yardım gecesi düzenleyecek. Geceden elde edilecek gelin sokak hayvanları için kullanılacağını belirten grup üyelerinden Can Çapar, herkesi konsere davet etti.

SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUKLAR’DAN DAVET VAR!

Denizli Barosu’na kayıtlı 5 avukat, geçtiğimiz yıl suça sürüklenen çocukların sorunlarına dikkat çekmek için Rock Müzik Grubu oluşturdu. Hasan Ozan Orpak, Ferhan Altun, Can Çapar, Onat Ötnü ve Barış Açıkgöz tarafından oluşturulan ve ‘Suça Sürüklenen Çocuklar’ ismini veren grup, kentin değişik yerlerinde konserler veriyor.

Bu konserlerden elde edilen geliri yardıma muhtaçlara dağıtan grup, bugün Çamlık’taki Route Kafe’de konser verecek. Konserden elde edilecek gelir ise sokak hayvanları için harcanacak. Kurdukları gurubun başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen Grubu sözcüsü Can Çapar, “12 Ekim Cuma günü bir yardım gecesi düzenleyeceğiz. Bu yardım gecesinde elde edilen gelirleri bağışlayacağız. Bu çalışmamızda sokak hayvanlarına bağışlayacağız. Bire önceki çalışmamızda Honaz'ın Akbaş Mahallesi’ndeki bir ilköğretim okuluna bağışlamıştık. Bir sonraki çalışmamızda da toplumda sosyal olarak ihtiyaç duyulan yerlere gerekli yardımı yapacağız. Herkesi gecemize bekliyoruz” dedi.

“GRUPTAKİ HERKESİN MÜZİKLE İLGİLİ BİR DENEYİMİ VAR”

Gruptaki herkesin avukat olduğunun altını çizen Grubun Bas Gitaristi Avukat Hasan Ozan Orpak, “gruptaki herkesin müzikle ilgili bir deneyimi var. Yeni öğrendiğimiz enstrümanlarla Anadolumuzun ezgilerini taşıyan güzel bir konser olacak. Çocukların suça itilmemesi için Milli Eğitim Müdürlüğü okullarından konserler vermeye de hazırız” diye konuştu.

MUHAMMET KARAÇAY-MEHMET ÜNLER

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER