“Şükürler olsun ki hastane koridorlarında değiliz”

Denizli’nin Bozkurt İlçesi’nde meydana gelen depremin ardında ilçeye giden CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar; “Şükürler olsun ki bugün hastane koridorlarında değiliz. Bir can kaybımız yok. Bayram önü en büyük tesellimiz can kaybı yok” dedi.

“Şükürler olsun ki hastane koridorlarında değiliz”

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Bozkurt’ta meydana gelen depremin ardında ilçeye gitti. Bölgede incelemeler yapan Milletvekili Sancar; “Yaşanan çok büyük bir deprem. Şükürler olsun ki bugün hastane koridorlarında değiliz. Bir can kaybımız yok. Bayram önü en büyük tesellimiz can kaybı yok. Bazı evlerde yıkılmalar, çatlamalar var. Ama can kaybımız yok. Artçı depremler oluyor. Temennimiz bundan daha büyük bir artçı depremin gerçekleşmemesi. Biz de duyunca hemen geldik. Herkese geçmiş olsun. Vatandaşlarımızın depreme dayanıklı binalarda oturması için bizler de elimizden geleni yapacağız” dedi.

“BABADAĞ’DA DA HİSSETTİK”

Bölgeye giden Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ise şunları aktardı: “Öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum. Depremin büyüklüğüne bakarsak çok ciddi hasarlarımızın olmadığına seviniyoruz. Biz de Babadağ’da hissettik. Birsen Hanım’ı aradık ve hemen buraya geldik. Deprem bölgesinde yaşıyoruz. Depremin gündüz yaşanmış olması, binaların hemen boşaltılması ve kriz masasının oluşturulması bir nebze bizim açımızdan iyi. Can kaybımız yok. İnşallah bir daha böyle depremler yaşanmaz. Tekrar geçmiş olsun diyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205