SULTANLAR, KAYMAKAM BALCIOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

SULTANLAR, KAYMAKAM BALCIOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Esnaf desteği ve sponsorluğunda kurulan, müsabakalara katıldıkları ilk yıl ‘Genç Kızlar’ kategorisinde il 3’üncüsü olan ‘Esnaf Spor Kız Voleybol Takımı’ oyuncuları Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’nu ziyaret etti.

Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, esnaf desteği ve sponsorluğunda kurulan, müsabakalara katıldıkları ilk yıl ‘Genç Kızlar’ kategorisinde il 3. Olan ‘Esnaf Spor Kız Voleybol Takımı’ oyuncularını makamında kabul etti. Ziyarette Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Esnafspor Kulübü Başkanı Mensur Aydemir, takım antrenörü Pınar Çelik, sporcular Sena Nur Yıldırım, Nurhan Genç, Beyza Demir ve takım sponsorlarından Cemil Genç de hazır bulundu. Derslerden arta kalan zamanlarda antrenmanlara çıkarak müsabakalara gönüllü antrenörlerin gözetiminde hazırlanan sporcuların aldıkları kupadan gurur duyduğunu belirten Kaymakam Balcıoğlu, “Derslerinde başarılı kızlarımızın sporla da ilgilenmeleri, müsabakalara çıkıp il 3’üncüsü olmaları çok güzel. Gönüllü antrenörlerin gözetiminde, maçlara hazırlanan kızlarımız esnafımızın desteğiyle ligi başarıyla bitirdi. Hepsini kutluyorum. Kaymakamlık olarak takımımıza desteklerimiz sürecek. İlçemizde kutladığımız ‘Pamukkale Nomofobi Günü’nde kızlarımızın bağımlılık yapan cihazlardan uzak durup, sporla ilgilenmeleri beni gururlandırdı” dedi.

“LİGDE MÜCADELE EDEN TAKIM SAYIMIZIN ARTMASINI İSTİYORUZ”
Esnaf desteğiyle büyük başarı yakalayan takımın önümüzdeki sezonda da büyük başarılara imza atacağını söyleyen Kulüp Başkanı Mensur Aydemir, takımın alt yapısında oyuncu yetiştirilmesi için çalışma yapacaklarını belirtti. Aydemir, “Voleybol sporunun kızlarımız arasında daha da yaygınlaşmasını, lisanslı sporcularımızın çoğalmasını ve ligde mücadele eden takım sayımızın artmasını istiyoruz. İlçe Kaymakamımız önderliğinde ilçe milli eğitim müdürlüğümüz tarafından takımımızın idman yapabilmesi için spor salonlarının kapıları açıldı. Çalışmalarımızı Cumhuriyet Anadolu Lisesi Kapalıspor Salonu’nda yapıyoruz. Gönüllü antrenörlerimiz sayesinde, sporcularımızın büyük fedakârlığıyla il 3’üncülüğünü kazandık. Yeri geldi bazı müsabakalara sporcularımız yedeksiz çıktı. Hepsini kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER