SÜRÜCÜOĞLU ARTIK ASKER BABASI

SÜRÜCÜOĞLU ARTIK ASKER BABASI

Pamukkale Üniversitesi Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami İmamı Ali Sürücüoğlu’nun oğlu Mehmet Sami Sürücüoğlu vatani görevini yapmak üzere Ankara Merkez Komutanlığı’na teslim oldu.

Denizli’nin yakından tanıdığı din görevlisi Pamukkale Üniversitesi Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami İmamı Ali Sürücüoğlu’nun oğlu Mehmet Sami Sürücüoğlu vatani görevini ifa etmek üzere Ankara’ya doğru yola çıktı.

Sürücüoğlu’nu bu gururlu gününde sevenleri de yalnız bırakmadı. Asker uğurlamasına Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık, Eski Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Tanju Beştaş, davetliler ve sevenleri katıldı.

 “ALLAH YARDIMCILARI OLSUN”
Askerliğin kutsal bir görev olduğunu söyleyen Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık; “ Askere gitmeyen kendisinde bir eksiklik varmış gibi hisseder. Askere gitmesine mani bedeni engeli varsa bile, gençlerimiz bu engeli askere gitmek için gizlemek isterler. Asker uğurlamak bu dünyada hiçbir millette olmayan güzelliktir. Ayrıca bizim milletimize mahsus bir şeydir. Başka hiçbir millette yoktur. Allah tüm vatan evlatlarımızın yardımcısı olsun ” şeklinde konuştu.

“BUGÜN GÜNLERDEN MEHMETÇİK!”
Oğlunu askere gönderme heyecanı içinde olan Pamukkale Üniversitesi Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami İmamı Ali Sürücüoğlu; “Asker uğurlamanın gururu, heyecanı çok güzel. Evladımızın askerlik haberini öğrendiğimizde çok mutlu oldum. Çünkü biz asker bir milletiz. Değerleri adına yaşayan bir toplumuz. Rabbim evlatlarımızı, kınalı kuzularımızı,  askerlik rütbesine eriştirdi. Sağ salim gidip gelmelerini temenni ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER