SÜRÜCÜOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

SÜRÜCÜOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

1964 Yılında kurulan Denizli Din Görevlileri Derneği, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. genel kurulda Mevcut Başkan Ali Sürücüoğlu güven tazeledi.

1964 Yılında kurulan Denizli Din Görevlileri Derneği’nde genel kurul heyecanı yaşandı. Genel kurulda, mevut başkan ve Denizli’nin tanınmış din görevlilerinden olan Külliye Camii İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu  güven tazeledi. Konu ile ilgili açıklama yapan Denizli Din Görevlileri Dernek Başkanı Ali Sürücüoğlu; “Din görevlilerinin dayanışması, kaynaşması ve din hizmetlerine katkı vermek amacı ile kurulan Denizli Din Görevlileri Derneğimiz 1964 yılından bu yana hizmet vermektedir. Derneğimize bugüne kadar emekleri geçen her kardeşimize şükranlarımızı sunuyoruz. Yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurullarındaki kardeşlerime de Allah muvaffakiyetler versin. Mahcup etmesin inşallah” dedi.

“FANİ DÜNYADA BİR ESER BIRAKMAYI ARZU ETMEKTEYİZ”
Yönetim hakkında da açıklama yapan Başkan Sürücüoğlu, “Yönetim Kurulumuzda 7 Asil,7 Yedek Üyemiz ile Denetim Kurulu’ndaki 3 Asil,3 Yedek Üyemiz ile var gücümüzle meslektaşlarımıza hizmet vermeyi kendimize ilke edinerek yola çıktık. Meslektaşlarımızın teveccühü ile buralara geldik. Tüm meslektaşlarımızı 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda bulunan Yeni Camii arkasındaki Denizli Din Görevlileri Lokalimize bekliyoruz. Meslektaşlarımızla bir araya gelerek neleri yapabilirizi istişare edeceğiz. Fani dünyada bir eser bırakmayı arzu etmekteyiz.”

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

1.Ali Sürücüoğlu  

2.Ahmet Sarıkaya                

3.Birol Güvenç                     

4.Ömer Uykun                      

5.Fettah Kahraman

6.Mevlüt Sağ

7.Sadettin Akyol

8.Abdullatif Cengiz

9.Ayet Çakır

10.Haluk Kartop

11.Hamza Özkurt

12.Halit Menteşeli

13.Feyyaz Uğur

14.İbrahim Bilir

DENETİM KURULU ÜYELERİ

1.Bekir Didin                         

2.Celalettin Erşahin              

3.Celalettin Sevimli              

4.İbrahim Kaçar

5. Tayfur Şentürk

6.Kerim Gökoğlan

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER