TALİH KUŞU DENİZLİ'YE KONDU

TALİH KUŞU DENİZLİ'YE KONDU

22 Ekim’de yapılan Sayısal Loto çekilişlerinde 6 sihirli rakamı Denizlili bir kişi bildi. İstasyon Caddesi’ndeki bir bayiden oynanan kuponun sahibi 1,5 milyon Lira ikramiye kazandı.

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişi 22 Ekim akşamında yapıldı. Çekilişte; 9, 11, 13, 14, 16 ve 44 rakamları talihliyi belirledi. 6 sihirli rakamı bilen tek kişinin Denizli’den oynadığı ortaya çıktı. İstasyon Caddesi’ndeki bir bayiden oynanan kuponun sahibi tek başına; 1 milyon 544 bin 912 lira ikramiye kazandı. Büyük ikramiyenin isabet ettiği Denizli'nin Pamukkale İlçesi’nde kuponun oynandığı bayinin işletmecisi, 36 yıldır ilk kez bu kadar büyük bir ikramiyenin kendilerinden çıktığını belirtti.

“İNŞALLAH İHTİYACI OLAN BİRİNE ÇIKMIŞTIR”

Talihlinin kuponunu yatırdığı bayinin işletmecisi Soner Şakir Bayrak, büyük ikramiyenin isabet ettiği kuponun kendi bayilerinden yatırılmasından dolayı sevinçli olduklarını söyledi. Talihli kupon sahibinin kim olduğunu bilmediğini dile getiren Bayrak, "Biz de merak ediyoruz. İnşallah ihtiyacı olan birine çıkmıştır. Çıkan kişiye hayırlı olsun. 36 yıldır aile olarak bu işi yapıyoruz. 36 yıldır ilk kez bu kadar büyük bir ikramiye veriyoruz. Haftada yaklaşık 4 bin kişi bayimizde Sayısal Loto oynuyor. Kupon yatıran herkes 'kazanırsa maddi destekte bulunacağım' diyor ama şimdiye kadar hiç gelen olmadı. İkramiye çıkan bizi de görürse seviniriz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER