TATAR, DAĞ TAŞ DİNLEMİYOR

TATAR, DAĞ TAŞ DİNLEMİYOR

Geçtiğimiz Temmuz ayında adaylığını açıklayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Mehmet Uğur Tatar, vakit kaybetmeden seçim çalışmalarına başladı. Seçim çalışmaları kapsamında dağ taş dinlemeyen Tatar, Denizli’nin en ücra noktalarında bile vatandaşlarla bir araya geliyor.

Geçtiğimiz Temmuz ayında yeniden ve son defa adaylığını açıklayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Mehmet Uğur Tatar, 2019 yerel seçimleri çalışmalarını  hız kesmeden devam ediyor. Denizli’nin en ücra noktalarında bile vatandaşlarla bir araya gelen Tatar, yağmur çamur, dağ taş dinlemiyor.

Acıpayam, Babadağ, Beyağaç, Bozkurt, Baklan ve Bekilli’deki vatandaşlarla bir araya gelen Tatar, son olarak Çallı vatandaşlarla bir araya geldi. Çal’ın tüm mahallelerinde seçim çalışmasını tamamlayan Tatar, şunları söyledi: “Alfabetik sıraya göre başlatmış olduğum seçim çalışmaları ziyaretimi, Çal ilçemizin; Sakızlar, Karakaya, Kaplanlar, Dağmarmara, Kocaköy, Şapçılar, Yukarıseyit mahallelerimiz halkını ziyaret ederek Çal ilçe ziyaretimizi tamamlamış bulunuyorum. Bu ziyaretimiz esnasında sıcak ilgi ve misafirperverliklerini esirgemeyen başta Çal halkımız olmak üzere; Akkent, Alfaklar, Aşağıseyit, Bahadınlar, Baklançakırlar, Bayıralan, Belevi, Çalçakır, Çalkuyucak, Dağmarmara, Dayılar, Denizler, Develer, Gelinören, Hançalar, Süller, İsabey, Kabalar, Kaplanlar, Karakaya, Karapınar, Kocaköy, Mahmutgazi, Ortaköy, Peynirciler, Sakızcılar, Şapçılar, Sazak, Sercan, Yazır, Yukarıseyit Mahallesi halkına en içten duygularımla teşekkür ederim” dedi.

GAMZE ŞAFAK  

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER