Tavacı Recep Usta’nın muhteşem sofrası

Türkiye’nin en seçkin restoran markalarından biri olan Tavacı Recep Usta, Denizli’de özel misafirlerini ağırlamak isteyen herkesin uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

Tavacı Recep Usta’nın muhteşem sofrası

1978’de ilk restoranı ile Diyarbakır’da hizmet vermeye başlayan Tavacı Recep Usta, Denizli’de kültür elçiliği yapmaya devam ediyor. Doğu’nun en güzel lezzetlerini hakkını vererek yapabilen çok az restorandan biri olma özelliğini taşıyan Tavacı Recep Usta; yemek kültürünü yaşam şekli ile de bütünleştirmiş durumda. Ayrıca Türkiye’nin en seçkin restoran markalarından biri olma özelliğini taşıyan mekan, özel misafirlerini ağırlamak isteyenlerin de uğrak yeri. 2017 yılında Sevgililer Günü’nde açılış yapan ve o tarihten beri Yenişehir Mahallesi Koşu Yolu’nda hizmet veren Tavacı Recep Usta, yenilenen bahçesi ve ferah iç mekanıyla alternatifsiz bir ortam sunarak kendinizi evinizde hissetmenizi sağlarken, masanıza oturur oturmaz kusursuz hizmet anlayışı ile de kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

SEÇKİN İSİMLERİN DEĞİŞMEZ ADRESİ

“Farklı bir tat, güzel bir yemek, iyi bir hizmet sunmuşsam dünyanın en mutlu insanı benim” diyen bir düsturla hareket eden Tavacı Recep Usta, ülkenin farklı şehirlerinde de tercih edilme sebebi. Birçok seçkin ve tanınmış ismin de yemek için değişmez adresi olan Tavacı Recep Usta günün her saati adeta dolup taşıyor.

LEZZET DOLU ANLAR, LEZZET DOLU TABAKLAR

Tavacı Recep Usta’nın eşsiz lezzetlerini tatmak için saat sınırlaması da yok. Çünkü kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her şey düşünülmüş. Tavacı Recep Usta'nın muhteşem sofrasında özellikle kaburga dolması, fırında incik gerdan ve yanında yayık ayranını denemelisiniz. Yöresel lezzetlerin eşsiz sunumuyla karşılaşacağınız Tavacı Recep Usta’da hafta sonlarınız için de bol bol, çeşit çeşit alternatifiyle serpme kahvaltısı seçkin müşterilerini ve misafirlerini bekliyor. Üstelik baştan aşağıya yenilenen bahçesiyle Denizli’nin en güzel restoranlarından biri olarak dikkat çekiyor. Meşhur Tavacı Recep Usta'nın doyulmaz lezzetlerini keşfetmek, mutlu günlerinizi kusursuz hizmetle ölümsüzleştirmek ya da iş toplantılarınızı sakin ve verimli bir ortamda yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER