TAVAS BELEDİYESİ AKYAR MAHALLESİ'NDE GÖNÜLLERİ KAZANDI

TAVAS BELEDİYESİ AKYAR MAHALLESİ'NDE GÖNÜLLERİ KAZANDI

Tavas Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak kurulan iftar çadırları, Ramazan Ayının ilk gününden bu yana yüzlerce kişiyi ağırlamaya devam ederken; Akyar Mahallesi’nde kurulan iftar çadırıyla Tavas Belediyesi gönülleri kazandı. 
Tavas Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak kurulan iftar çadırları, Ramazan Ayının ilk gününden bu yana yüzlerce kişiyi ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Akyar Mahallesi’nde kurulan iftar çadırıyla Tavas Belediyesi gönülleri kazandı.  İftarda konuşan Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Vatandaşlarımızın hem iftar sofralarına hem de gönül sofralarına misafir oluyoruz. Hizmetkâr olduğumuz vatandaşlarımızla her zaman birlikteyiz. Ramazan ayı boyunca iftar ve teravihlerde mahalle sakinlerimizle birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde gönül bağları oluşturuyoruz. Bugün yeni yapmış olduğumuz Kapalı Pazar yerinin açılışını da bu bereketli günde yaptık. Ramazan ayının tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

“KAPALI PAZAR YERİMİZİN MAHALLEMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”
Tavas Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Akyar Mahalle Muhtarı Ahmet Yıldıztepe, “Mahallemize kazandırılan çok amaçlı olarak kullanabileceğimiz Kapalı Pazar Yerimizin mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER