TAVAS, BÜYÜKŞEHİR İLE DAHA DA GÜZEL

TAVAS, BÜYÜKŞEHİR İLE DAHA DA GÜZEL

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas İlçesi’nde Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini inceleyerek vatandaşlarla kucaklaştı. TOKİ’nin kura töreninde vatandaşların sevincine ortak olan Başkan Osman Zolan, Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Tavas Kent Ormanı'nda incelemede bulunarak, söz konusu yatırımları kısa süre sonra hizmete alacaklarını müjdeledi. 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi’nin Tavas İlçesi’nde hayata geçireceği yatırımları inceledi. Başkan Zolan'ın Tavas ziyareti TOKİ'nin kura çekişliş töreni ile başladı. Burada vatandaşların sevincine ortak olan Başkan Osman Zolan'ın ilçe ziyaretine Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hüseyin İnamlık ve beraberindekiler eşlik etti. Tavas İlçesi’nde kısa bir süre sonra hizmete alacakları Tavas Kent Ormanı ile Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'ni inceleyen Başkan Osman Zolan, Tavas İlçe Jandarma Komutanlığı’na kazandıracakları yeni karargah inşaatına giderek incelemede bulundu. Pazaryerinde vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Osman Zolan ilçe esnafıyla sohbet ederek dertlerini dinledi. Gittiği her yerde vatandaşların büyük sevgisiyle karşılanan Başkan Zolan, Tavaslıların ramazanlarını tebrik etti.


"TAVAS’TA ÇOK GÜZEL AÇILIŞLAR GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"

Tavas'ta konut sahibi olan vatandaşların sevinçlerine ortak olduklarını anlatan Başkan Osman Zolan, "Denizlimizde vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getiriyor olmak bizim için ayrı bir huzur. Verdiğimiz her söz yerine geldiğinde omuzlarımızdaki yükler azalıyor. Emanete sahip çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Başkan Osman Zolan, "Denizlimizde ve tüm ilçelerimizde güzellikler yapmaya devam ediyoruz. Tavas'ta her şey güzel gidiyor. Yakın zamanda Tavas’ta çok güzel açılışlar gerçekleştireceğiz” dedi. Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Tavas Kent Ormanı'nın Tavas'a çok yakışacağını kaydeden Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu “Bu yatırımlarımızı en yakın zamanda hizmete alacağız inşallah. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Tavasımız, Büyükşehir ile daha da güzelleşiyor.” 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER