Tavas MYO’nun bakımı için protokol

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ile Tavas Gönüllüleri Yarangümeyi Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği, Tavas Kaymakamlığı ve Tavas Belediyesi arasında, Sağlık Meslek Yüksekokulu’nun (MYO) tamir bakım, onarım ve her türlü yapımı için protokol daha imzalandı.

Tavas MYO’nun bakımı için protokol

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ile Tavas Gönüllüleri Yarangümeyi Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği, Tavas Kaymakamlığı ve Tavas Belediyesi arasında, Sağlık Meslek Yüksekokulu’nun (MYO) tamir bakım, onarım ve her türlü yapım işi için yeni bir protokol hazırlandı. PAÜ Rektörlük binasında gerçekleşen törene; PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Tavas Gönüllüleri Yarangümeyi Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Kurun, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Erdinç Duru, Prof. Dr. Osman Çiftçi, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan ile PAÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı Tavas Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Gürkan Semiz ve Tavas Ticaret Odası Başkanı Saffet İnamlık katıldı. Daha önce imzalanan bir protokol ile PAÜ’ye Sağlık Meslek Yüksekokulu binasına dönüştürülmek için devredilen taşınmazın tamir bakım, onarım ve her türlü yapım işi için taraflar arasında yeni bir protokol imzalandı. Yeni protokol; Rektör Prof. Dr. Bağ ve Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Tavas Gönüllüleri Yarangümeyi Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Kurun tarafından imzalandı.

“YETKİLİLERİMİZE KALPTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Tören’de konuşan Rektör Prof. Dr. Bağ: “İmzalanan bu protokol ile eğitim için elini taşın altına koyma cesareti gösteren ve ülkemize genç, dinamik, bilgili yeni nesiller yetiştirilmesi sürecine böylesine kıymetli katkılar sunan değerli yetkililerimize kalpten teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193