TAVAS, YENİ YILA YENİ MÜJDELERLE GİRDİ

TAVAS, YENİ YILA YENİ MÜJDELERLE GİRDİ

Tavas Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk toplantısını Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol başkanlığında gerçekleştirdi. Gündem öncesi konuşan Başkan Akyol; “450 öğrenci kapasiteli olarak yapılacak Kredi Yurtlar Kurumu Yurdu için son aşamaya geldik. Tavas Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdürü atandı. 2018 yılı Mayıs Ayı içinde elektrik üretimine başlayacağız” dedi.

Tavas Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk toplantısını Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol başkanlığında gerçekleştirdi. Gündem öncesi, meclis üyelerinin yeni yılını kutlayan Başkan Akyol, “Yeni umutlarla, projelerle ve heyecanlarla karşıladığımız 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur ve bereket getirmesini diliyorum. Rabbim bu yılı hakkımızda hayırlı eylesin. Daha güzel ve refah bir Tavas için tüm gücümüzle daha çok çalışacağız” diye konuştu. Yapılan konuşmanın ardından Başkan Akyol, meclis toplantısını 2018 müjdeleriyle başlattı. Açılacak olan Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdürü’nün atamasının gerçekleştiğini ifade eden Akyol, “450 öğrenci kapasiteli olarak yapılacak Kredi Yurtlar Kurumu Yurdu için son aşamaya geldik. Türkiye'nin stratejik yatırımlarının başında gelen yenilenebilir enerjide de Tavas Belediyemiz büyük bir başarıya imza attı. 1 MW gücünde güneş enerji projemizle 2018 yılı Mayıs Ayı içinde elektrik üretimine başlayacağız" dedi.

“TAVASIMIZ, HER YÖNÜYLE DEĞİŞİM VE GELİŞİM SÜRECİ YAŞAMAKTADIR”
Başkan Akyol, "Tüm meclis üyelerimizle birlikte senkronize çalışmalarımız, ekip ruhuyla devam etmektedir. Tavasımız, her yönüyle değişim ve gelişim süreci yaşamaktadır. Bu gelişimi hep birlikte Tavas için çalışan bu Mecliste aldık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Akyol'un konuşmasından sonra 12 maddelik meclis gündemi değerlendirilerek karara bağlandı. Toplantıda, Tavas Belediye Meclisi Denetim Komisyonu Üyeleri de belirlendi. Kapalı zarf usulü ile gerçekleşen oylama neticesinde Meclis Üyeleri Metin Kocabatmaz, Sevim Tahancalı, Ramazan Beket, İsmail Taşkıran ve Süleyman İsen Denetim Komisyonu'na seçildi. Başkan Akyol, denetim komisyonunda görev alacak olan meclis üyelerine başarılar diledi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221