TAVAS ZABITASI EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

TAVAS ZABITASI EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Belediye sınırları içinde yaşayan vatandaşların düzenini, belde halkının huzurunu ve sağlığını sağlamak ve korumakla görevli olan Tavas Belediyesi Zabıta Ekipleri, yaşlılara ve engellilere gösterdikleri örnek davranışlarla göz doldurmaya devam ediyor.

Yaptığı her işte örnek olmaya gayret gösteren Tavas Belediyesi Zabıta ekipleri, davranışları ve vatandaşla olan iletişimiyle göz doldurmaya devam ediyor. Tavas'ta geçtiğimiz gün Vakıf Mahallesi'nde oturan ve yürümekte zorluk çeken yaşlı teyzeyi fark eden Zabıta memurları, teyzenin yanına kadar gidip ona destek oldular ve onu zabıta aracıyla evine kadar bıraktılar.

Zabıtanın bu davranışı vatandaşlardan büyük takdir topladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Ekiplerimiz her daim iyi işlere imza atıyorlar. İlçemizin huzuru ve refahı için canla başla çalışan zabıtalarımızın bu örnek davranışı bizi ziyadesiyle memnun etti. Biz bu göreve "Halka hizmet, Hakk'a hizmettir" düsturuyla geldik. Yaşlılar, engelliler bizim en önceliğimizdir. Onlara sahip çıkmalıyız. Engelli dostu belediye olarak, engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran olumsuzlukları kaldırmak ve yaşlılara yardımcı olmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER