TBMM'DE ÇAMELİ YOLU'NDAN BAHSETTİ

TBMM'DE ÇAMELİ YOLU'NDAN BAHSETTİ

AK Parti Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan TBMM Genel Kurulu’nda konuştu. Çameli-Denizli yolu çalışmaları hakkında bilgi veren Özkan, yeni yılın hemen başında yolunun tamamlanacağının müjdesini verdi.

AK Parti Denizli Milletvekili Özkan, Denizli’nin Çameli İlçesi’nde yapımı süren yol hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz hafta çalışmaları Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile yerinde incelediklerini hatırlatan Özkan, yol yapım çalışmalarının zor coğrafi şartlarda gerçekleştiğini söyledi.

77 milyon bedelle ihale edilen Çameli-Denizli yolunun, Çamelili hemşehrilerinin bir rüyası olduğunu ifade eden Milletvekili Özkan, sıcak asfaltın 2017’nin başında döküleceğini söyledi. Böylece Çameli-Denizli arası iki saatten bir saate inecek ve Fethiye-Denizli Karayolu’nun en kısa güzergâhı hâline gelecek. 
 

Denizli yolu ile yapımı tamamlanan Çameli Devlet Hastanesi’ni ilçeye kazandıran AK Parti Hükümetine ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'ye teşekkür eden Milletvekili Özkan, Çamelilere de hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER