"TEK DERDİMİZ VAR MİLLETE HİZMET ETMEK"

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yönelik başlattığı beton kilit parke taşı yatırım programı kapsamında bugüne kadar 5,5 milyon metrekare taş döşendi. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kilit parke taşı programında bu yıl sonu hedefi 7,5 milyon metrekare.

"TEK DERDİMİZ VAR MİLLETE HİZMET ETMEK"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 17 ilçe ve bağlı mahallelerinde hayata geçirdiği beton kilit parke taşı yatırım programı 5,5 milyon metrekareye ulaştı. Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılında 17 ilçe belediyesine yol ve meydanlara döşenmek üzere 600 bin metrekare beton kilit parke taşı hibe etti. Daha sonra hibe programı yerine beton kilit parke taşı döşeme işini kendi imkanları ile yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi son 3 yıldır bu rakamı 4,9 milyon metrekareye çıkardı.

Denizli'nin 17 ilçesine bağlı; en ücra mahallesinde bile vatandaşları toz ve çamurdan kurtaran Denizli Büyükşehir Belediyesi, beton kilit parke taşı yatırım programı kapsamında bugüne kadar 5,5 milyon metrekare taş döşendi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin kilit parke taşı programında bu yılsonu hedefinin 7,5 milyon metrekare olduğu ifade edildi. 

"TEK DERDİMİZ VAR MİLLETE HİZMET ETMEK"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir ile birlikte "Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" anlayışı ile hizmet verdiklerini söyledi. Söz verdikleri gibi kent merkezinde ne varsa ilçelerde de aynısının olduğunu belirten Başkan Osman Zolan, "Tek derdimiz var millete hizmet etmek. Hemşehrilerimizin derdine derman olup, isteklerini yerine getirmek için çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

Vatandaşların beton kilit parke taşı yatırım programından çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Osman Zolan, "Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın ayağını yazın toza, kışın ise çamura değmemesi için çalışmaya devam ediyor. İhtiyaç olan tüm yollarımıza kilit parke taşı döşemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER