TEKDEN GAZETECİLER GÜNÜ'NDE BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

TEKDEN GAZETECİLER GÜNÜ'NDE BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

Özel Denizli Tekden Hastanesi her sene olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmadı ve Denizli basın camiası ile bir araya geldi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve birçok gazeteci ile buluşan Özel Denizli Tekden Hastanesi,  hastanede organize edilen kahvaltıda gazetecilere ücretsiz muayene jestinde de bulunarak onlara vefalarını bir kez daha gösterdiler.

GÖZ POLİKLİNİĞİNDEN TÜM BASIN MENSUPLARINA ÜCRETSİZ MUAYENE
Özel Denizli Tekden Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Yusuf Polat, tüm gazetecilerin gününü kutlayarak başladığı konuşmasında “Öncelikle bugün elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz çok değerli kardeşlerimiz İlyas Haytan ve Alperen Ersoy’u unutmadığımızı hatırlatır ve onlara sizlerin huzurunda Allah’tan rahmet dilerim. Görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışırken hayatlarını ortaya koyan basınımızın değerli iki ismi her zaman hafızalarımızda ve kalbimizde yer alacaktır. Yağmur çamur demeden,  iyi kötü her anımızda bizlerle aynı duyguları yaşayıp, objektiflerinize taşıdığınız her bir kare için size hep minnettarız. Sizlerin de bizler gibi 7/24 nöbet bekleyen kahramanlar olduğunu biliyor, mesleğinizde gösterdiğiniz özveriyi görmezden gelmiyoruz. Dolayısıyla siz değerli basın mensuplarımıza hastanemizin Göz Sağlığı Polikliniği’nde ücretsiz muayene hediye ediyoruz. Gazetecilik mesleğini büyük bir sorumluluk ve bilinçle yerine getiren değerli basın mensubu arkadaşlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıyı yinelemek istiyorum. Geleneksel hale gelen bu kahvaltı organizasyonu vesileyle, insanların ortak sesi, gözü, kulağı olan, görevlerini başarıyla gerçekleştiren siz değerli gazetecilerimizin ve diğer basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en kalbi duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk, başarı ve esenlikler dilerim" diye konuştu.

“BİZ TEKDEN HASTANESİ İLE TAM BİR  AİLE OLMUŞUZ”
Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ise, Tekden Hastanesi  Başhekimi Uz. Dr. Yusuf Polat ve Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık’a bu anlamlı davetlerinden dolayı  teşekkür etti. Başkan Boyacı “5 yıldır öyle bir gelenek oldu ki ben ve tüm gazeteci arkadaşlarım Tekden Hastanesi ile bu özel günümüzde bir arada olmaktan son derece mutluluk duymaktayız. Bugün burada yerel ve ulusal basınımızın 70-80 mensubu bulunuyor. Arkadaşlarımızın yoğun çalışma temposunu da hesap edecek olursak hemen hemen her basın kurumundan en az 2 arkadaşımız burada. Bu demek oluyor ki Biz Tekden Hastanesi ile tam bir  aile olmuşuz. Bizi bu güzel günümüzde unutmadıkları için tüm Tekden Hastanesi ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER