Tekden Hastanesi’nden şehitlere vefa

Özel Denizli Tekden Hastanesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümüne özel hazırladığı video, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Tekden Hastanesi’nden şehitlere vefa

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Çanakkale Şehitleri’ni unutmayan Özel Denizli Tekden Hastanesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümüne özel video hazırladı. Kamera karşısına geçen Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin doktor ve personeli, Mehmet Akif Ersoy’un “Çanakkale Şehitlerine” şiirinin bir kısmını seslendirdi. Sosyal medya hesapları tarafından paylaşılan video, birçok kişi tarafından beğenildi. Doktorlar ve hastane personelinin büyük bir özveri ile yürekten söyledikleri şiir ile Çanakkale Zaferi duygusu bir kez daha yaşatıldı.

Tekden Hastanesi Kurumsal İletişim Birimi’nin hazırladığı videoda; Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. A. Vefa Özcan, Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Öztürk, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sami Cebelli, Kardiyoloji Doktoru Uz. Dr. Mustafa Demir, hemşireler Sabriye Şıpkan, Nurten Özyurt, Ceren Ece Yaşar, Mürüvvet Arslan, Ameliyathane Teknikeri Mehmet Akbaba, Tıbbi sekreter Esil Küçükler, Dilek Katrancı Akar ve Kayıt Kabul Görevlisi Özge Çelik, Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale Şehitleri için yazdığı şiiri seslendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER