Tekno A.Ş.’den Denizli’ye yeni mağaza

Tekno A.Ş. ile Egeseramik işbirliğinde Pamukkale İlçesi’nde oluşturulan showroom, düzenlenen törenle açıldı.

Tekno A.Ş.’den Denizli’ye yeni mağaza

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesi’nde Denizlililer için Tekno A.Ş. ile Egeseramik işbirliğinde showroom oluşturuldu. Acıpayam Bulvarı üzerinde oluşturulan mağazanın açılışına; Egeseramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksen Yedigüller ile Tekno İklimlendirme Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilara Çeliker’in yanı sıra, Bağımsız Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz ve davetliler katıldı. Törende konuşan Tekno İklimlendirme Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilara Çeliker; “Biz çok heyecanlıyız. Bütün misafirlerimize teşekkür ederim. Denizli’ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Burada müşterilerimiz; inşaat malzemeleri, seramik, vitrifiye, banyo gurubu ve dolapları, duşakabinleri bulabilirler. Biz burada bütün yaşam alanlarına hitap ediyoruz. Herkesi muhakkak buraya bekliyoruz. En azından bir çayımızı ve kahvemizi içmeye bekliyoruz” dedi.

“Çok gururluyuz, mutluyuz”

Denizli’ye böyle bir mağaza kazandırdıklarının mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Egeseramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksen Yedigüller, şunları aktardı: “Egeseramik olarak Denizli’de böyle muhteşem bir mağazanın oluşmuş olması, hem mimarlar hem mühendisler hem de tüketicilerimiz adına gayet güzel. Güzel ürünleri bulabilecekleri bir mağazamız oluştu. Bu çerçevede gerçekten çok gururluyuz, mutluyuz. İnsanlar geldiklerinde komple bir dizaynı satın alıyorlar. Buraya geldiğinde örneğin bir banyosuyla ilgili tamamıyla döşenmiş haliyle aksesuarlarıyla bir konsepti satın almış oluyorlar. Showroom buna yardımcı olabilecek bir nokta. Artık insanlarımız bir paket sistemiyle alışverişi daha çok seviyorlar. Onun için aslında bu bir paket sunum. Çok güzel oldu. Müşterilerimiz buraya geldiklerinde banyo ve mutfaklarıyla ilgili seçecekleri yer seramiklerini ve duvar fayanslarını bulacaklar. Onun haricinde genel mekanlar için kullanılan seramiklerimiz var. Dış cephelerde kullanılan seramiklerimiz var. Bunların hepsini temin etme şansına sahip olacaklar. Bir de Egevitrifiye olarak vitrifiye takımlarımız var. Onların da bütün çeşitlerini burada bulabilme ve kullanabilme şansları var. Evlerimizin en değerli yeri mutfaklarımız aynı zamanda banyolarımızdır. Bir evi gösteren ve misafir geldiğinde en fazla gösterebileceğimiz yerlerden biri olduğu için gelin bütün evlerimizi tekrardan yenileyelim.

“Denizlimiz her geçen gün büyüyor ve güzelleşiyor”

Kentin her gün bir adım daha ileri gittiğinin altını çizen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, şunları kaydetti: “Hem özel sektörün bu yatırımlarıyla hem de tüm kamu kurumlarının yatırımlarıyla Denizlimiz her geçen gün büyüyor ve güzelleşiyor. Seçenekler artıyor. Artık Denizli dışına bir şey bakmaya gitmeye gerek yok. Birçok sektörde çevre illerimizden insanlar, Denizlimize geliyor. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Denizlimizin hem turizm alanında hem sanayi alanında hem tarım alanında birçok önde ürünleri ve markaları var. Denizli; üretmeyi seven, tükettiğinden daha fazlasını üreten ve satın aldığından daha fazlasını satan, dış ticarette fazlalık veren bir şehir. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan bir şehir. Biz şehrimizle ve çalışkan insanlarımızla gurur duyuyoruz. Girişimci ve çalışkan insanlarımız bu şehri bu hale getirdi. Bizler de onların talep ve ihtiyaçlarını karşılama noktasında gece gündüz çalışıyoruz. Egeseramik’in yıllardan beri kalite standardı bellidir. Bu dönemde seramik ürünleri dışa yetişemiyor. Her gün üretimlerini arttırıyorlar. Ülkemiz üretim konusunda ileri gidiyor.”

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2022, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER